top of page

Chceš cvičit pravidelně?
TY TO DOKÁŽEŠ!

Cítíš, že bys potřebovala více pohybu ve svém životě?

Na sportovní boty se Ti doma práší a podložka na cvičení jen zdobí Tvou ložnici? 

Chceš začít cvičit, ale už ne jen na pár týdnů. Chceš to vydržet a udělat si z toho svůj životní styl!

Máš ale pocit, že to nezvládneš. Už jsi to přeci zkoušela. A nikdy Ti to nevydrželo.

S tímto průvodcem to zvládneš s lehkostí a úsměvem. 😁💞

ZŮSTAŇ V POHYBU

 PRŮVODCE K PRAVIDELNÉMU POHYBU 

Nastav svou mysl, poslouchej své tělo a buď každý den lepší verzí sama sebe!

Vytvořila jsem tohoto online průvodce na základě poznatků neurovědy a ze svých zkušeností z individuálních spoluprací s klientkami. Proto garantuji, že pokud se budeš držet jednotlivých kroků, výsledkem bude pravidelný pohyb i ve Tvém životě!

Tento online průvodce Tě provede krok po kroku. Budování návyků je záležitost především našeho mozku a našeho mindsetu. Není to jen o cvičení, ale především o správné strategii!

 

Program je poskládaný tak, abys získala všechny podstatné informace a pochopila, jak to funguje.

Zároveň budeš pomocí úkolů a výzev jednotlivé kroky realizovat do svých běžných dní. 

Všechny metody budeš trénovat a postupně si je zautomatizuješ.

Možná se chceš cítit více přitažlivá nebo mít dostatek energie k plnění svých snů.

Online program „Zůstaň v pohybu“ má jasný cíl - vypěstovat Ti pravidelný návyk k pohybu.

A pravidelný pohyb je především nástrojem k plnění toho, po čem toužíš! Je to nástroj, který Ti může přinést dlouhodobě pěknou postavu, lepší fyzickou kondici, silnější imunitu, zmírnění zdravotních problémů, psychickou pohodu a další úžasné věci! 

 

 Můžeš si díky němu během pár týdnů přinést do života větší sebevědomí, cítit se dobře ve svém těle, upevnit si svou sebehodnotu, cítit se sexy nebo být prostě víc spokojena sama se sebou.

 

A v dlouhodobém horizontu udrží Tvé tělo delší dobu mladší! A to je velké téma nás žen!  Chceme být krásné a přitažlivé. A to je správně! Je to jedno z našich úžasných ženských poslání!

Mladší tělo znamená nejen krásnější ale také zdravější. A tím si můžeš krásně prodloužit i aktivní část svého života a mít více krásných zážitků. Což je naprosto úžasné!

Podívej se na pohyb ve svém životě z jiného úhlu pohledu.

Jsi připravená se na pohyb  podívat z jiného úhlu pohledu? Jít na to chytře a promyšleně? Pak jsem tady s tímhle průvodcem přesně pro Tebe.

 

Program je online. Můžeš ho mít v aplikaci ve svém mobilu a nebo ho procházet na počítači. Trvá necelé dva měsíce. V každém týdnu dostaneš nové informace a nové úkoly, které si budeš sama plnit. Navíc se hned na začátku programu osobně potkáme online. Vše si v této společné schůzce vysvětlíme a upravíme Ti program na míru. Podle toho, jak to máš s pohybem teď a jaký je Tvůj cíl.

Takže pokud víš, že to opravdu chceš. Že opravdu chceš přinést pravidelný pohyb do svého života, tak neváhej a přihlaš se! Program má totiž svá své kapacity. To proto, abych se s vámi s každou zvládla potkat osobně (online).

Tak ať na tebe zbyde místečko!

 

Budu se na Tebe těšit a věř tomu že to DOKÁŽEŠ!

Peťka

bottom of page