top of page

KDO JSEM

Ahooooj! Já jsem Peťa Svobodová, 

 

  • certifikovaná koučka, průvodkyně osobního rozvoje  🧠

  • fitness trenérka 🏋️‍♀️

  • mentorka zdravého životního stylu 🥑

  • autorka online programů Rozhýbej se a Zůstaň v pohybu 👩‍💻

  • zkušená manažerka 👩‍💼

  • sportovkyně tělem i duší 🏃‍♀️

  • neustálý biohacker svého těla a mysli

  • a taky vášnivá cestovatelka 🌏

Těší mě!

Mojí vizí je, aby každý mohl žít život, o kterém sní.

A jako lidstvo jsme maximálně využívali svůj potenciál.

17878663015750848.jpg

MŮJ PROFESNÍ PŘÍBĚH

VE ZKRATCE..

Než jsem začala podnikat, pracovala jsem na různých obchodních, manažerských a trenérských pozicích. Jako pískle jsem začínala na prodejních pozicích a postupně rostla do těch manažerských. Koneckonců to byl i můj vysokoškolský směr na oboru Manažerská ekonomika, který jsem nakonec kvůli strmé kariéře a stěhování do jižních Čech nedokončila. 

Jako manažerka jsem nasbírala cenné zkušenosti s vedením lidí, různých prodejních týmů, efektivního sebeřízení a vyzkoušela si nespočet úspěšných strategií. Všechny nasbírané zkušenosti jsem pak zúročila v několikaletém projektu pro rozvoj manažerů společnosti, jako takový mentor a kouč. S působností po celé ČR jsem se setkala s různými povahami, názory a postoji lidí ze všech koutů naší krásné země. Vždy s jediným společným cílem - a tím byl rozvoj. Osobní a pracovní rozvoj každého manažera. Pomáhat každému z nich růst, dosahovat lepších výsledků, poradit si s krizovými situacemi a podobně. To byl můj denní chleba a zároveň taky to, co mě nabíjelo a hnalo dál. Makat, být vzorem, nastavovat zrcadlo, trénovat je a stát u toho, jak jsou oni a s nimi jejich týmy lepší a lepší. A s každým jejich úspěchem jsem rostla i já.

Pak přišla na řadu roční zkušenost vedení celého regionu. Tvorba vlastní vize, prodejní strategie a její realizace napříč regionem. Hned po tom úžasná příležitost změny divize. Příležitost aplikovat své zkušenosti v cela novém neznámém prostředí. To byl velký rozvoj, mnoho zkušeností. Pochopila jsem fungování většiny principů v širších souvislostech a s určitým nadhledem. Naučila se vést projekty, velké projekty. A sklízet s nimi úspěch...  úžasné pocity! Celé to byla hvězdná kariéra! Jako dítě jsem toho chtěla hodně dokázat, ale na tohle jsem si nikdy netroufala pomyslet.

A pak to přišlo... hledání smyslu! Mého životního poslání. Odjezd na Bali. Srovnání myšlenek, hledání sebe a započetí mé podnikatelské cesty.

Po návratu z Indonésie jsem prošla kurzem Profesionálního kouče akreditovaným MŠMT v Koučinkcentru v Praze a začala rozvíjet a pomáhat tam, kde je moje vášeň. A to je osobní rozvoj, pohyb a zdravý životní styl. 

 

Pracuji s klienty jako jejich osobní kouč, trenér nebo mentor zdravého životního stylu. Požadavky každého klienta jsou různé, ale jedno je spojuje - chtějí se ve svém těle nebo životě cítit spokojeně a šťastně. A proto, že je to někdy cesta nelehká a trnitá, provázím je a dělám na ní parťáka :)

MOJE PRACOVNÍ CESTA

Pocházím z chudé rodiny. Proto jsem velmi brzo začala pracovat na své pracovní kariéře. Chtěla jsem mít svůj osud pevně ve svých rukou. Role životního tvůrce je mi od malička blízká... když mi někdo řekl, že něco nedokážu, makala jsem, šla a vzala si to! 🥳 Když nade mnou spolužáci na základní škole ohrnovali nos, slíbila jsem si, že jim jednou ukážu 🤘

 

Moje pracovní cesta začala na různých obchodních pozicích, kde jsem si osvojila výborné komunikační a prodejní dovednosti, určitou pracovní dravost a smysl pro zodpovědnost. V 18ti letech jste mě mohli potkat jako sekretářku leasingového oddělení v autobazaru nebo ve 20ti jako konzultantku značkové prodejny O2 :)

Pak přišla na řadu roční zkušenost vedení celého regionu. A taky zkouška mé osobnosti a umění říct NE.

bottom of page