top of page

KDO JSEM

Ahoj! Já jsem Peťa Svobodová, 

 

  • certifikovaná koučka, průvodkyně osobního rozvoje  🧠

  • mentorka zdravého životního stylu 🥑

  • fitness trenérka 🏋️‍♀️

  • autorka online programů Rozhýbej se a Zůstaň v pohybu 👩‍💻

  • lektorka a trenérka soft skills 👩‍💼

  • sportovkyně tělem i duší 🏃‍♀️

  • neustálý biohacker svého těla a mysli

  • a taky vášnivá cestovatelka 🌏

Těší mě!

17878663015750848.jpg

MOJE SPECIALIZACE

 👉  aktivní zdravý život jako cesta k dlouhověkosti

 👉  životní spokojenost a vnitřní rovnováha

 👉  podnikatelské a pracovní kompetence

Mojí vizí je, aby každý mohl žít život, o kterém sní.

A jako lidstvo jsme maximálně využívali svůj potenciál.

MŮJ PROFESNÍ PŘÍBĚH

VE ZKRATCE..

Než jsem začala podnikat, pracovala jsem na různých obchodních, manažerských a trenérských pozicích. Jako pískle jsem začínala na prodejních pozicích a postupně rostla do těch manažerských. Koneckonců to byl i můj vysokoškolský směr na oboru Manažerská ekonomika, který jsem nakonec kvůli strmé kariéře a stěhování do jižních Čech nedokončila. 

Jako manažerka jsem nasbírala cenné zkušenosti s vedením lidí, různých prodejních týmů, efektivního sebeřízení a vyzkoušela si nespočet úspěšných strategií. Všechny nasbírané zkušenosti jsem pak zúročila v několikaletém projektu pro rozvoj manažerů společnosti, jako takový mentor a kouč. S působností po celé ČR jsem se setkala s různými povahami, názory a postoji lidí ze všech koutů naší krásné země. Vždy s jediným společným cílem - a tím byl rozvoj. Osobní a pracovní rozvoj každého manažera. Pomáhat každému z nich růst, dosahovat lepších výsledků, poradit si s krizovými situacemi a podobně. To byl můj denní chleba a zároveň taky to, co mě nabíjelo a hnalo dál. Makat, být vzorem, nastavovat zrcadlo, trénovat je a stát u toho, jak jsou oni a s nimi jejich týmy lepší a lepší. A s každým jejich úspěchem jsem rostla i já.

Pak přišla na řadu roční zkušenost vedení celého regionu. Tvorba vlastní vize, prodejní strategie a její realizace napříč regionem. Hned po tom úžasná příležitost změny divize. Příležitost aplikovat své zkušenosti v cela novém neznámém prostředí. To byl velký rozvoj, mnoho zkušeností. Pochopila jsem fungování většiny principů v širších souvislostech a s určitým nadhledem. Naučila se vést projekty, velké projekty. A sklízet s nimi úspěch...  úžasné pocity! Celé to byla hvězdná kariéra! Jako dítě jsem toho chtěla hodně dokázat, ale na tohle jsem si nikdy netroufala pomyslet.

A pak to přišlo... hledání smyslu! Mého životního poslání. Odjezd na Bali. Srovnání myšlenek, hledání sebe a započetí mé podnikatelské cesty.

Po návratu z Indonésie jsem absolvovala kurz Profesionálního kouče akreditovaný MŠMT v Koučinkcentru v Praze a začala rozvíjet a pomáhat tam, kde je moje vášeň. A to je osobní rozvoj, pohyb a zdravý životní styl. 

 

Pracuji s klienty jako jejich osobní kouč, trenér nebo mentor zdravého životního stylu. Požadavky každého klienta jsou různé, ale jedno je spojuje - chtějí se ve svém těle nebo životě cítit spokojeně a šťastně. A proto, že je to někdy cesta nelehká a trnitá, provázím je a dělám na ní parťáka :)

bottom of page